Ocak 18, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Merve Boluğur müzikte iddiasını ortaya koydu

2 min read
Merve Boluğur: "Mutluluk algısı beni sıkıyor"

Merve Boluğur: "Mutluluk algısı beni sıkıyor"

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre Merve Boluğur, “Şarkı çalışmam var, sözlerini ben yazdım. Klibin senaryosu bana ait zaten. Çekimi yurt dışında yapmayı düşünüyoruz, güzel bir heyecan. Müziği çok seviyorum. Hem dinlemeyi hem de üretim kısmını… Şu an seçim yapmadım fakat klip için kumral biri olur erkek olarak. Ben kendi oyunculuk bilgimi müziğe aktarmayı istedim, senelerin birikimi var bende. Müziğe çok heyecan duymaya başladım, içimde böyle bir potansiyel olduğunu fark edince de buraya yönlenmeye başladım. Artık icraat kısmına geldim açıkçası. Bir proje var oyunculukla ilgili, onu hayata geçirmeyi istiyorum. Gelen işler de oluyordu. Kabul etmememin sebebi; uzun ve yorucu set saatleridir. Ben biraz kendi hayatımda kendime değer veren biriyim ve bu hayata bir kere geliyorum. Uzun süren bir işimiz var, asıl istediğim; kendi belirlediğim saatlerde çalışmak.” dedi.

“BEN KENDİMİ ONAYLIYORUM”

Oyuncu, “Müzik camiası sizi kolay kabullenecek mi?” sorusuna ise, “Ben kendimi onaylıyorum. Kendime kendimden onay ve destek veriyorum. Tabii bu yolda yanımda olacak insanlar var. Gerisi bende. Ben kendim mutluluğum için bu işi yapıyorum. Beni büyük ihtimal sahnelerde de görebilirsiniz.” şeklinde iddialı bir cevap verdi.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/merve-bolugur-muzikte-iddiasini-ortaya-koydu-haberi-543038

Bir cevap yazın