Aralık 5, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Tuğçe Kazaz: “Şeriatı önemsiyorum”

2 min read
Tuğçe Kazaz: "Şeriatı önemsiyorum"

Tuğçe Kazaz: "Şeriatı önemsiyorum"

Müslümanlığa geri dönüşünün ardından açıklamalarıyla gündem olan Tuğçe Kazaz, hem konuk olduğu yayında hem de sosyal medya hesabında tepki çeken sözler sarf etti.

 

“ŞERİAT TEMİZ TOPLUMLARA GELİR”

Kazaz paylaşımında “Şeriat temiz toplumlara gelir. Şeriat; Allah’ın merhamet ve rahmeti, Hz.Muhammed’in ahlakı, Hz.Ömer’in adaleti, Hz.Ali’nin cesareti, Fatih’in ferasetidir. Şeriat insanca, hakça, Allahça yaşamanın formülüdür. Korkmayın biz şeytanca yaşamaya çalışan bir toplumuz bize şeriat gelmez! Benim anladığım şeriat ile sizin İslam’dan soğutmak adına kötülediğiniz şeriat bir değil” ifadelerine yer vermişti.

Kazaz’ın gündem olan sözlerinin ardından oyuncu Ezgi Mola ise “Yallah Arabistan’a” yanıtını verdi. Eski manken de Mola’ya, yine sosyal medyadan cevap verdi.

“MEDYA MAYMUNLUĞUNA DEVAM ET”

Kazaz’ın paylaşımı şu şekilde:

“Ezgi Mola bana ‘Yallah Arabistan’a’ demiş! Türkiye babanın çiftliği mı ki oraya buraya yol veriyorsun? Haddini bil, medya maymunluğuna devam et. Burası şehit kanlarıyla sulanarak vatan edilmiş Osmanlı bakiyesidir, sadece din düşmanlarının ülkesi değildir, bunu size öğreteceğiz.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/tugce-kazaz-seriati-onemsiyorum-haberi-549777

Bir cevap yazın