Nisan 17, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Afra Saraçoğlu Hande Erçel’i yerinden etti

2 min read
Afra Saraçoğlu Hande Erçel'i yerinden etti

Afra Saraçoğlu Hande Erçel'i yerinden etti

IMDb Starmetre listesinin güncel verileri açıklandı. Türk oyuncuların sıralamasında oldukça büyük değişimler yaşandı. 

5 NUMARA AYÇA AYŞİN TURAN 

Son olarak “Ada Masalı” dizisinde rol alan Ayça Ayşin Turan, “İşkolik bir kadınım. Hırslar ve egolarla çok karşılaştım dersem yalan olur. Hayalini kurduğum bu yola çıkarken popülerlikten dolayı yaşayabileceklerime kendimi hazırladım” açıklamasını yapmıştı. Turan, IMDb Starmetre listesinde ilk 5’e girdi.

4 NUMARA KEREM BÜRSİN 

Üniversite eğitimini oyunculuk üzerine alarak Emerson College’ın pazarlama iletişimi bölümünden mezun olan Kerem Bürsin, ABD genelindeki liseler arası tiyatro yarışmasında en iyi erkek oyuncu seçildi. 9 Eylül 2013’te yayınlanan sosyal mesajlaşma uygulaması reklam filminde rol aldı. Oyunculuğu da işte böyle başladı. IMDb Starmetre listesinde dördüncü sıraya yerleşti.

3 NUMARA CAN YAMAN

Can Yaman, Cüneyt Sayıl’dan oyunculuk eğitimi aldı. İlk televizyon deneyimini 2014 yılında, yönetmenliğini Türkan Derya’nın yaptığı, başrollerini Sinem Kobal ile paylaştığı, Gönül İşleri adlı dizide Bedir Kocadağ karakteri ile yaptı. Sonrasında da popülerliği Türkiye’yi aştı… Can Yaman, IMDb Starmetre listesinde üçüncü sıraya yerleşti.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/afra-saracoglu-hande-erceli-yerinden-etti-fotogaleri-558257

Bir yanıt yazın