Aralık 9, 2023

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Afra Saraçoğlu’nun yeni projesi belli oldu

2 min read
Afra Saraçoğlu'nun yeni projesi belli oldu

Afra Saraçoğlu'nun yeni projesi belli oldu

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre şimdiye kadar çektiği “Masumlar Apartmanı”, “Kırmızı Oda” ve “Camdaki Kız” dizileriyle başarısını kanıtlayan OGM Pictures’ın patronu Onur Güvenatam geçen haftalarda Star’la içerik anlaşması imzalamıştı. Yaptığı anlaşma gereği artık sadece Star’a proje hazırlayacak olan Güvenatam’in ilk dizisi belli oldu; Antepli..

Dizinin kadın başrol oyuncusu da duyduğuma göre netleşti. Yakın zamanda blutv’nin Çağan Irmak imzalı “Yeşilçam” dizisinde Çağatay Ulusoy’la oynayan Afra Saraçoğlu TV ekranına bomba gibi dönüyor. Hazırlıkları süren dizide Saraçoğlu başrolü oynayacak.

Güzel yıldıza bu sezon “Kusursuz Kiracı”, “Hakime Hanım”, “Gizli Kalsın”, “İntibah”, “Seversin”, “Harikalar Diyarı”, “Çirkin”, “Gün Işığım”, “Kara Tahta”, “Balkan Ninnisi” gibi birçok projeden başrol teklifi gitmişti.

Sezon başında dizi çekmek yerine tiyatro yapmaya karar veren ve “İkinci Şans” filminde annesini oynayan Nurgül Yeşilçay’la sahneye çıkan Afra Saraçoğlu, senaryoları titizlikle inceledikten sonra OGM Pictures’ın “Antepli” kod adlı dizisiyle el sıkıştı.

Antepli bir ailenin etkileyici hikâyesini anlatan dizinin çekimleri Antep’te başlayıp İstanbul’da sürecek.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/afra-saracoglunun-yeni-projesi-belli-oldu-haberi-547926

Bir yanıt yazın