Haziran 14, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Ahmet Tatlıses İbrahim Tatlıses’e vasi atanması için dava açtı

2 min read
Ahmet Tatlıses İbrahim Tatlıses'e vasi atanması için dava açtı

Ahmet Tatlıses İbrahim Tatlıses'e vasi atanması için dava açtı

MedyaRadar’ın haberine göre İbrahim Tatlıses yayında, “İhanete uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşalttı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor? Adalet Hanım senin bende ne hakkın var? Üç bin lira ödüyorum, daire verdim oturuyorsun.” ifadelerini kullanmıştı.

İBRAHİM TATLISES’TEN OLAY AÇIKLAMALAR (VİDEO)

“Akıl sağlığıyla ilgili olan şüphelerim artmıştır”

Bu sözler üzerine Ahmet Tatlıses harekete geçti.

Babası için “Açıklamalarıyla kendisinin akıl sağlığıyla ilgili olan şüphelerim artmıştır.” diyen Ahmet Tatlıses’in avukatı Necmi Uğur Çelikel, İbrahim Tatlıses’e vasi atanması için dava açtıklarını duyurdu.

Vasi atanması için dava açtı

Ahmet Tatlıses’in avukatı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Müvekkil Ahmet Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses ile aralarında özellikle son dönemde kamuoyuna yansıyan İbrahim Tatlıses tarafından yöneltilen haksız suçlamalar ve ağır ithamlar sonucunda babasının, çevresindeki aileden olmayan art niyetli şahıslar tarafından ciddi bir biçimde yanlış ve düşmanca yönlendirildiği bu durumun farkında olmayıp doğru olanı tahlil edemediği düşüncesine kapılmıştır.

Sayın İbrahim Tatlıses’in yaşam kalitesini ve elde edilen kazanımlarını korumak amacı ile TMK 405-406 maddeleri gereğince kısıtlanması ve buna bağlı olarak İbrahim Tatlıses’ten maddi ve manevi menfaat sağlaması mümkün olmayan mahkeme tarafından belirlenecek bir kişinin kendisine vasi olarak atanması talepli dava açmış bulunmaktayız. Bahse konu olay ile ilgili gelişmelerden kamuoyu bilgi sahibi edilecektir.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/ahmet-tatlises-ibrahim-tatlisese-vasi-atanmasi-icin-dava-acti-haberi-550995

Bir yanıt yazın