Haziran 16, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Ahu Aysal: “Cebine para koyan kendini sosyetik sanıyor”

1 min read
Yazlığını satan Ahu Aysal kızlarına parayı eşit olarak paylaştırdı

Yazlığını satan Ahu Aysal kızlarına parayı eşit olarak paylaştırdı

Takvim Gazetesi’nin haberine göre milyonluk mallar arasında Boğaz’daki oteli ile 50 milyon TL’ye sattığı Bodrum’daki dillere destan evi de vardı.

Şimdilerde Akatlar’da açtığı briç kulübüyle ilgilenen Ahu Hanım, uzun süredir neden davetlere katılmadığını açıklarken son dönemde türeyen ‘sözde sosyetiklere’ de taşını attı.

Ünlü iş kadını, şunları söyledi: “Cebine parasını koyan kendini sosyetik zannederek ortalıklarda dolaşıyor. Şu an parası olan etraftaki insanları eziyor, ben buna çok karşıyım. Senin paran var onun parası yok diye azarlayamazsın kimseyi.”

‘HEPSİ HAVA ATMAK İSTİYOR’

Ahu Aysal, polemik yaratacak sözlerini şöyle sürdürdü: “Benimle benzer tarz ailelerde yetiştirilen dostlarım da bu tür davetlere gitmiyor. Bizim bir yere gelme ihtiyacımız yok. Parmağımdaki yüzüğü sevdiğim için takıyorum, pahalı olduğu için değil. Şimdi parası olan beş misli para verip her davete gitmek istiyor. Bir sürü insan kendisini havalı göstermek istiyor ama ben böyle huzurluyum.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/ahu-aysal-cebine-para-koyan-kendini-sosyetik-saniyor-haberi-547205

Bir yanıt yazın