Mayıs 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Alp Navruz hakkında bomba aşk dedikodusu!

2 min read
Alp Navruz hakkında bomba aşk dedikodusu!

Alp Navruz hakkında bomba aşk dedikodusu!

Takvim Gazetesi’nden Aydın Hamza’nın haberine göre aşktan yana şansı tutmayan Hazal Subaşı ve son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmeyen Alp Navruz arasında sürpriz yakınlaşma başladı… 

Rıza Kocaoğlu ile Subaşı’nın toksik hale gelen ilişkisi, Kocaoğlu’nun eski aşkı Eylül Su Sapan’a geri dönmesiyle noktalanmıştı.

Alp Navruz ise iddiaya göre bir yıldır beraber olduğu Ayça Ayşin Turan’a ihanet etmiş ve birbirlerine çok yakıştırılan ikili, yollarını ayırmıştı.

İhanet iddialarının ardından açıklama yapan yakışıklı oyuncu ise “Her ilişkide yaşanan sorunları yaşadık, karşılıklı konuşup ayrıldık” demişti.

Her ikisi de yeni aşk arayan Hazal Subaşı ve Alp Navruz’un yakınlaşmasına ise bir derginin etkinliği vesile oldu.

Alp Navruz hakkında bomba aşk dedikodusu!

Geçtiğimiz günlerde yapılan kutlamaya ayrı ayrı giden ikilinin burada samimi şekilde sohbet ettiği ve gece boyunca birlikte eğlendiği iddia edildi.

Sosyal medyadan birbirlerini takip eden, ikilinin o günden beri gizli gizli görüştüğü de magazin kulislerinde kulaktan kulağa yayıldı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/alp-navruz-hakkinda-bomba-ask-dedikodusu-haberi-557904

Bir yanıt yazın