Temmuz 18, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Arınma Seansı-Tarot filmi vizyona girdi

1 min read
Arınma Seansı-Tarot filmi vizyona girdi

Arınma Seansı-Tarot filmi vizyona girdi

Baktırdığı Tarot falında çıkan ve falcının gizli kalması konusunda uyardığı bilgileri Clubhouse’ta anlatan Tuğba’nın dünyası birden karma karışık bir hale gelir.

Tuğba’nın bu durumdan kurtulması için bu bilgileri anlattığı herkesi grup seansında bir araya getirip enerji çemberi oluşturması gerekir ama Clubhouse dünya çapında kullanılan bir uygulamadır ve anlattığı kişiler dünyanın farklı bölgelerindedir.

Materyalist insanların ‘daha fazlasına sahip olma’ içgüdüsünün etkisindeyken ne kadar acımasız olabileceğini döngüsel olarak ele alan film, spiritüel dünyanın tehlikeli yanlarının varlığına da parmak basıyor. 

Önceki akşam galası yapılan senaristliği ve yönetmenliğini Metin Kuru’nun, oyuncu kadrosunu Tuğba Duygu, Ayçe İşözen, Demet Erdem, Cihangir Şeşen, Cengiz Bektaş ve Berke Akar’ın oluşturduğu film, görkemli detayları, gerilim sinemasının dokusunu cömert bir dille sergileyen set tasarımı, oyuncuların hayranlık uyandıran performansları ve çarpıcı hikâyesiyle izleyenleri derinden etkiledi.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/arinma-seansi-tarot-filmi-vizyona-girdi-haberi-550006

Bir yanıt yazın