Mayıs 23, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Aslıhan Doğan Turan: “Arda ile ayrılık iyi geldi”

2 min read
Aslıhan Doğan Turan: "Arda ile ayrılık iyi geldi"

Aslıhan Doğan Turan: "Arda ile ayrılık iyi geldi"

Aslıhan Doğan Turan 2018’de Arda Turan ile nikah masasına oturmuş, oğulları Hamza Arda’yı aynı yıl, Asil Aslan’ı 2020’de dünyaya getirmişti.

Aslıhan Doğan Turan:

A Para’daki “Yıldızlı Sohbet”e katılan Aslıhan Doğan Turan, eşi Arda’yı ve evliliklerini anlattı:

Aslıhan Doğan Turan:

‘ARDA İLE AYRILIK İYİ GELDİ’

Aslıhan Doğan Turan:

“Flört döneminde ayrı kaldığımız zamanlar, birbirimizin kıymetini daha iyi anladık. İyi geldi ve bizi evliliğe götürdü. Çocuklar bizi olumsuz etkilemedi. Evlilik aşkımızı öldürmedi”

‘ARADA KAVGA ŞART’

Aslıhan Doğan Turan:

“Evlilikte çok sakinlik bana göre iyi değil. Ara sıra kavga olması lazım. Tutkudur bu. Tadı tuzudur. Stabil, aşırı dingin ilişkilere inanmıyorum. Arda da ben de kıskancız. Onun sinir olacağı fotoğrafı sosyal medyada paylaşmam.”

Aslıhan Doğan Turan:

“Beklemediğim anlarda romantik sürprizler yapar. Dışarıdan sert görünür ama çocuk gibidir. Trip atar. Küser. İnatlaşır. Fazlasıyla merhametli, iyi kalpli ve bonkördür”

FEDAKAR BABA

Aslıhan Doğan Turan:

“Hamza Arda ve Asil Aslan ile evliliğimizi çok daha güzel bir noktaya taşıdık. Arda fedakâr bir babadır. Çocuklarımıza karşı sevgi dolu. Ailesi için her şeyi yapar. Üçüncü çocuğu çok istiyoruz.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/aslihan-dogan-turan-arda-ile-ayrilik-iyi-geldi-haberi-558890

Bir yanıt yazın