Haziran 14, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Attığı tokat Will Smith’in hayatını altüst etti!

2 min read
Attığı tokat Will Smith'in hayatını altüst etti!

Attığı tokat Will Smith'in hayatını altüst etti!

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre dünya, yaşanan olayın ardından bu kez de “Smith’in 14 gün içinde başına gelenler” başlıklı sosyal medya hesabından paylaşılan listeyi konuşuyor.

12 maddelik listede ilk sırada olay sonrası Akademi tarafından alınan karar var. Buna göre Smith; 10 yıl boyunca Oscar törenine gidemeyecek.

“King Richard”taki rolüyle ilk Oscar’ını kazanan ünlü oyuncu, yeni projelerden men edildi.

Will Smith, dijital projesi “Fast and Loose”, “Bad Boys” serisinin dördüncü halkası ve “I am Legend”in devam filmine veda etmek zorunda kaldı.

Smith’in geçtiğimiz sene yayınladığı otobiyografi kitabının film haklarını satın almak için teklif veren iki dev şirket de açık artırmadan geri çekildi.

“KORUNMAYA İHTİYACIM OLDUĞUNU SÖYLEMEDİM!”

53 yaşındaki Amerikalı aktörün projeleri birer birer iptal edilirken, eşi Jada Pinkett-Smith’ten yeni bir açıklama daha geldi.

Jada, “Hiçbir zaman korunmaya ihtiyacım olduğunu söylemedim.” diyerek, Will Smith’in törendeki tavrının abartılı olduğunu ifade etti.

“BU BİR İYİLEŞME MEVSİMİ”

Jada Pinkett, yaşanan tatsız olaydan günler sonra ilk kez sosyal medya hesabından, “Bu bir iyileşme mevsimi ve ben buna hazırım.” mesajını paylaşmıştı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/attigi-tokat-will-smithin-hayatini-altust-etti-haberi-548045

Bir yanıt yazın