Ocak 26, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Ayağını burkan kadın ortalığı birbirine kattı!

2 min read
Ayağını burkan kadın ortalığı birbirine kattı!

Ayağını burkan kadın ortalığı birbirine kattı!

Yeni Asır Gazetesi’nden Sebahattin Alp’in haberine göre Pamukkale ilçesi 15 Mayıs Mahallesi Gazi Kemal Bulvarı’nda ailesiyle birlikte akşam gezintisine çıkan yabancı uyruklu Sahar Nasırzadedaryoni, bir anlık dikkatsizliği sonucu trafiği kontrol etmeden Gazi Kemal Bulvarı’na adım attı.

O anda seyir halinde olan halk otobüsünün kendisine doğru geldiğini fark eden Sahar Nasırzadedaryoni, geriye dönmek isterken ayağını burkup yere düştü. Kadının yere düştüğünü fark eden otobüs şoförü, aracını durdurup, yaşadığı korkuyla çığlıklar atan kadının yardımına koştu.

Olay yerine sağlık ekipleri çağırılırken, Türkçe bilmediği için el kol hareketleriyle otobüsün ayağının üzerinden geçtiğini iddia eden kadının feryatları ortalığı birbirine kattı.

Çığlık sesleriyle bir anda toplanan kalabalık, ne kadar uğraşsa da kadını sakinleştirmekte başarılı olmadı. Sahar Nasırzadedaryoni, hastaneye sevk edildi.

Yaşanan anların görgü tanığı olan bir kadın, turist kadına otobüsün çarpmadığını söyledi.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/ayagini-burkan-kadin-ortaligi-birbirine-katti-haberi-542533

Bir cevap yazın