Haziran 20, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Bahadır Tatlıöz yazı getirdi

2 min read
Bahadır Tatlıöz yazı getirdi

Bahadır Tatlıöz yazı getirdi

Hem yorumcu hem de besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik dünyasında adından söz ettiren Bahadır Tatlıöz bugüne kadar; “Takvim, Yangınlar Var, Beni Yak, Uzun Lafın Kısası’’ gibi hitleri ile milyonlara ulaştı. Sanatçı şimdi ise yepyeni bir dönemin habercisi olan ”Takmıyorum” şarkısını yayınladı. 

Sözü ve müziği Bahadır Tatlıöz’e ait olan şarkının yenilikçi ve pozitif düzenlemesinde ise sanatçıya Cüneyt Yamaner’de destek verdi.

Bahadır Tatlıöz yeni projesi ile ilgili heyecanını ve duygularını ise şu sözlerle dile getirdi;

”Takmıyorum; benim hayatımın yeni döneminin ilk şarkısı olacak. Yenilikçi ve pozitif hissettirme çabası gibi birçok nedenden dolayı ayrı bir önemsiyorum bu projemizi. İmaj ve müzik olarak daha güncel tarzımız ile dinleyiciye taze duygular hissettiren bir yapıya geçmek için adım atıyoruz; parolamız ‘yeni sound ve daha yeni bir dil’ olacak. Bu anlamlı başlangıçta hep birlikte güzel duygulara yelken açmak dileğiyle.”

Modern Reggaeton ritmi ile klasik Reggae ritminin birlikte yürüdüğü örneği az olan bir tempoda, akustik enstrümanlar ile elektronik shntheizer’lerin buluştuğu alternatif pop sentezinde, vokallerde tadımlık kullanılan yeni nesil melodyn anlayışı ile sıcak hisler barındıran bir aşk şarkısı olan ”Takmıyorum”; bu yazın iddialı ve ses getiren projelerinden olacak.

Yaz ayının tüm sıcaklığını içimize işletecek klibin yönetmenliğini ise yine Bahadır Tatlıöz üstlendi.

Başarılı sanatçı; tam bir gençlik videosu olan klibin içinde sevilen popüler simalar barındırarak herkese pozitif enerji vermeyi hedefledi. 

Klipte sanatçıya; ünlü sosyal medya fenomeni ve oyuncu Özkan Sağın’da eşlik etti.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/bahadir-tatlioz-yazi-getirdi-haberi-550947

Bir yanıt yazın