Nisan 17, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Bay Taner Horoz’la Yasak Aşk!

2 min read

Mart ayında eşinden boşanan Zeynep Casalini, kalbini Horoz Nakliyat’ın evli patronu Taner Horoz’a kaptırdı. Karısı, Taner Horoz’u evden kovdu

Ünlü şarkıcı Zeynep Casalini, fotoğraf sanatçısı Raşit Algül ile evlenmesi beklenirken, 2010 yazında işletmeci Tahsin Berk’le sürpriz bir nikaha imza atmıştı.

Ancak dünyanın en yakışıklı adamı dediği kızı Daphne’nin babası Tahsin Bey ile mutluluğu yine sürpriz bir şekilde Mart’ta tek celsede bitmişti. Kızı ile Bodrum’da yaşayan Casalini’nin arayı çok açmadan aşk orucunu bozduğunu öğrendim! Üstelik bu kez yasak bir aşk yaşamaya başlamış. Zeynep Casalini; yaz başından bu yana, evli ve bir kız babası Horoz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Taner Horoz ile birlikte…

EŞİ ÖĞRENİNCE EVDEN KOVMUŞ

Zeynep Casalini’den üç yaş büyük olan 1967 doğumlu Taner Horoz’a, bu yasak ilişkisi biraz pahalıya mal olacak gibi gözüküyor! Çünkü eşi, Zeynep Casalini ile ilişkisini öğrenince Taner Bey’i evden kovmuş!

Tam bir deniz tutkunu olan Taner Bey’in yelkenlisini de elinden alıp bütün yaz kızı ile kendisi kullanmış.
Öğrendiğime göre; henüz açılmış bir dava yok ama Taner Bey’in Zeynep Casalini’ye çok aşık olduğunu ve evlenmek istiyormuş.
Usta oyuncu Deniz Türkali ile İtalyan şarkıcı Ernesto Casalini’nin kızı olan ve daha önce başından iki evlilik geçen Zeynep Casalini, bakalım üçüncü kez nikah masasına oturacak mı?

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/cankurt/2016/10/24/bay-horozla-yasak-ask

Bir yanıt yazın