Haziran 14, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

“Baywatch” dizisinin yıldızının artık bambaşka bir hayatı var

2 min read
"Baywatch" dizisinin yıldızının artık bambaşka bir hayatı var

"Baywatch" dizisinin yıldızının artık bambaşka bir hayatı var

1990’lardan 2000’lerin ilk yarısına kadar ABD başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında ekrana gelen ‘Baywatch’ (Sahil Güvenlik) adlı dizi ile yıldızı parlayan David Charvet, artık hayatını kameraların karşısında ya da sahnede değil, bambaşka bir şekilde kazanıyor.

O dönem dizide canlandırdığı ‘Matt Brody’ karakteriyle ünlenen Charvet, 2006 yılında Malibu’da hayallerindeki evi yaptırdığı sırada yaşadıkları ona yeni bir hayatın kapılarını açmıştı.

Oyunculuğun yanı sıra müzik kariyeri de olan David Charvet, malikanenin yapımında yaşadığı bir takım sorunların ardından inşaatı üstlenmek zorunda kalmıştı. Hayallerindeki evi gerçekleştirmek için kolları sıvayan ünlü yıldız, bu işten anlayan bir müteahhitin yardımıyla malikanenin yapımını tamamlamıştı.

Evin yapımı bittikten sonra çevresinden olumlu geri dönüşler alan David Charvet, daha sonra da inşaat işine girmeye karar vermişti.

Şimdi Los Angeles’ta her yıl 10 ile 14 arasında konut projesi gerçekleştiren ‘The Jones Builders Group’ adlı şirketi işleten 49 yaşındaki Charvet, artık kameraların karşısında ya da sahnede değil.

David Charvet, yıllar önce böyle bir karar verdiği için hiç pişman olmadığını söyledi.

Eski aktörün, 2011-2020 yılları arasında oyuncu Brooke Burke ile gerçekleştirdiği evlilikten iki çocuğu bulunuyor.

Charvet, gösteri dünyasından ayrıldığına en çok da 15 yaşında Heaven ve 14 yaşında Shaya adındaki çocuklarıyla daha çok vakit getirmesine imkan sağladığı için seviniyor.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/baywatch-dizisinin-yildizinin-artik-bambaska-bir-hayati-var-haberi-546812

Bir yanıt yazın