Ocak 26, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Berdan Mardini’den Özcan Deniz açıklaması

2 min read
Berdan Mardini'den Özcan Deniz açıklaması

Berdan Mardini'den Özcan Deniz açıklaması

Milliyet Gazetesi’nden Hüseyin Altun’un haberine göre geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla gündem olan şarkıcı Berdan Mardini, “Ben doğal bir adamım. Ne varsa söylüyorum. Saçımı boyuyordum, şimdi boyamadım. Saçıma aklar düştü. 43 yaşına geldim bu saçımın güzel duracağını düşündüm” dedi.

Mardini, “Saunadan çıkıp, üzerime ceket giydim ve hoşuma gittiği için paylaştım. En doğal halimdi. Yoksa böyle bir imaj olur mu? Yeni imaj çalışmam pazartesi olacak. İmaj nasıl olurmuş herkes o zaman görecek” şeklinde konuştu.

Özcan Deniz’e benzetilmesi ile ilgili olarak ise ünlü şarkıcı, “Özcan Abi’yle konuştum. O da, ‘Spor yapıyordum beni aradılar. Hatta yine ne yaptın diye korktum’ diye espri yaptı. Aramızda samimi bir konuşma oldu. Kendisini takdir ediyorum. İlk çıktığımdan beri Özcan Abi’ye benzetilme gibi durumum var. Hep kendi çizgimi ve kulvarımı seçtim. Özcan Deniz çok başarılı bir hemşehrim. İnsanlar birbirine benzeyebilir. Niye o kadar uzadı anlamadım! Bu kadar olay olacağını bilmiyordum” açıklamasını yaptı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/berdan-mardiniden-ozcan-deniz-aciklamasi-haberi-542492

Bir cevap yazın