Eylül 30, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Berfu Yenenler’den Demet Akalın’a ‘beyin’ göndermesi

1 min read
Berfu Yenenler'den Demet Akalın'a 'beyin' göndermesi

Berfu Yenenler'den Demet Akalın'a 'beyin' göndermesi

Bir sosyal medya hesabı Berfu ve Eser Yenenler çiftinin çektikleri videoyu “Gülmekten sandalyeden düştüm” yorumunu yazarak paylaştı. Akalın paylaşıma, “Sıfır komikler, nasıl gülebiliyorsun? Hele bu zorla gündemde kalayım çabası ay” yorumunu yaptı.

BERFU ÇOK KIZDI!

Akalın’ın bu mesajı Berfu Yenenler’i kızdırdı. Sosyal medya hesabından Demet Akalın’ın ‘buharlı ütü’ paylaşımını ti’ye alan ve tashihli mesaj yayınlayan Yenenler “Use it (Kullan)” yazan beyin şeklindeki lambadan 10 adet sipariş verdi.

Yenenler, Akalın’a; “Arkdslr yhaaa sikayet edicem once 127 liraydi sonra 254 lira oldu sonra 381 lira olduu sonra 508 lira olduuu bunu kullanmayan insanlari nereye sikayet ediyorus” notuyla gönderme yaptı.

“300 LİRALIK EL ÜTÜSÜ ÖNCE 600, SONRA 940 OLDU”

Online alışveriş sitesinden ütü alan Demet Akalın, sosyal medya hesabından alışverişinin ekran görüntüsünü paylaşarak, “Almayın! 300 liralık el ütüsü önce 600 sonra 940 oldu. 1 saniye içinde! Yuh yani dolandırıyorsunuz milleti, şikayet edeceğim” notunu eklemişti…

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/berfu-yenenlerden-demet-akalina-beyin-gondermesi-haberi-546748

Bir cevap yazın