Ocak 26, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Berk Atan ayrılık iddialarına son noktayı koydu

2 min read
Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu barıştı mı?

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu barıştı mı?

Akşam Gazetesi’nin haberine göre özel hayatında mutlu bir dönem yaşadığını belirten Berk Atan, Selin Yağcıoğlu ile birlikteliğinin devam ettiğini açıkladı.

Ünlü oyuncu, Selin Yağcıoğlu ile olan ilişkisinde zaman zaman magazin basınında ayrılık haberleri ile gündem oluyor.

Şimdilerde Gönül Dağı’nın Taner’i olarak anılan Berk Atan ayrılık iddialarına açıklık getirdi.

Sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile ilişkisinin güzel bir şekilde devam ettiğini belirtti ve ayrılıkların da her ilişkide zaman zaman yaşanabildiğini, fikir uyuşmazlıklarının olabildiğine değindi.

Kendi ilişkisinde de bunun olabileceğini ve normal bir durum olduğunu anlatan Berk Atan, ilişkilerinin ise sürdüğünü ifade etti.

Berk Atan, “Her ilişkide ayrılma, barışma olağan bir durum. Bazı anlarda inişli, çıkışlı durumlar, küsebilirsin, fikirlerin uyuşmayabilir. Birbirine saygını kaybetmeden, ortak noktadan buluşabilmek önemli. Bizim ilişkimizde de küslükler, ayrılıklar, barışmalar oluyor. Çok tatlı bir ilişkimiz var, çok da güzel gidiyor. Bu haberler de olabiliyor, normal.” dedi.

Atan, kendisi hakkında çıkan haberlere hakkında ise “Her şey ile alakalı haber çıkabiliyor. Bu bizim yaptığımız meslek ile alakalı bir durum. Bazılarına gülüyoruz, tebessüm ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/berk-atan-ayrilik-iddialarina-son-noktayi-koydu-haberi-542358

Bir cevap yazın