Şubat 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Bill Gates 12.5 milyon dolarlık bekar evine çıktı

2 min read
Bill Gates 12.5 milyon dolarlık bekar evine çıktı

Bill Gates 12.5 milyon dolarlık bekar evine çıktı

Takvim Gazetesi’nin haberine göre Dünya bir boşanma haberiyle çalkalandı. Zira ayrılık kararını alan çift, dünyanın en zenginlerinden Bill Gates ile eşi Melinda’ydı. İddiaya göre çift, 3 ay evvel konutları ayırdı.

65 yaşındaki iş adamı konutu terk edip California’daki The Vintage Club adlı golf kulübünde kalmaya başladı. Çok seçkin adların aza olduğu kulübün senelik abonelik fiyatı bütün 250 bin dolardı. Gates ailesinin 1990’da aldığı malikanenin bedeli ise bütün 12.5 milyon dolardı.

Aileye yakın kaynaklar Gates’in 25 yaşındaki kızı Jennifer ve ortağı Darılı Nayel Nassar’la golf oynarken görüldüğünü yazdı. Öte yandan çiftin boşanma haberleriyle alakalı yeni iddialara göre Melinda Gates, 2019’dan beri boşanma avukatlarına danışmaya başladı. Zira kocasının skandal milyarder Jeffrey Epstein ile dostluğundan rahatsızlık dinlemişti.

Gates’in lafçısı Bridgitt Arnold, 2019’da hayırseverlik için Gates ve Epstein’ın birkaç kere bir araya geldiğini ancak Gates’in bundan pişmanlık dinlediğini ve kusur olarak gördüğünü söylemişti.

“AYRI HAYATLAR YAŞIYORUZ”

Öte yandan Gates çiftinin boşanma kararı, Amerika Birleşik Devletleri medyasının manşetlerinde yer almaya devam ediyor. Boşanmanın sebebi merak mevzusu olmayı sürdürürken New York Post’ta yer alan haberde Bill Gates’in dostlarına bu konutluluğun uzun zamandır sevgisiz bir biçimde devam ettiğini anlattığı kaydedildi.

Hatta “Ayrı hayatlar yaşıyoruz” dediği bilindi. Gazete ayrıca Melinda Gates’in Katolik inancı sebebiyle boşanma kararıyla çaba ettiğini de yazdı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/bill-gates-125-milyon-dolarlik-bekar-evine-cikti-haberi-532633

Bir yanıt yazın