Temmuz 12, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Birol Güven ve Emre Kavuk’tan duygulandıran Rasim Öztekin açıklaması

1 min read
Birol Güven ve Emre Kavuk'tan duygulandıran Rasim Öztekin açıklaması

Birol Güven ve Emre Kavuk'tan duygulandıran Rasim Öztekin açıklaması

Akşam Gazetesi’nden Merve Yılmaz Oruç’a konuşan Emre Kavuk ve Birol Güven, söz merhum Rasim Öztekin’den açılınca şu ifadeleri kullandı:

Emre Kavuk: “Rasim Öztekin ile ilk kez çalıştık. Daha önceden tanışıklığımız vardı. Onunla ilgili aklımda kalan bize anlattığı hikâyelerdir. Bizi çok güldürüyordu çalışması çok keyifli, hep yardımcı oluyordu. Gerçek bir profesyonel idi. Benim için onunla çalışmak şanstı.”

Birol Güven: “Rasim Öztekin bana patron derdi ama aramızda samimi bir ilişki vardı. Ailecek görüşürdük, tatillere giderdik. Uzun yıllar birlikte çalıştık. Dosttuk biz. Filmde bahçıvan karakterine hayat veriyor. Bizim bilge kişimiz aslında. Dedim ya filmde bir derdimiz var diye. O derdi anlatan kişi Öztekin’in oynadığı karakter. Filmin olmazsa olmazı Rasim’dir. Bazı sürpriz taraflar olacak. Filmi izleyemedi kendisi. Ben ona pandemide vizyona giremiyoruz gel izle dedim ama onun uğuru varmış. Filmi vizyonda salonda izlemek istermiş.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/birol-guven-ve-emre-kavuktan-duygulandiran-rasim-oztekin-aciklamasi-haberi-549623

Bir yanıt yazın