Ağustos 7, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Britney Spears müziğe neden ara verdi?

2 min read
Britney Spears müziğe neden ara verdi?

Britney Spears müziğe neden ara verdi?

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, babasının 13 sene süren vasiliğinden kurtulmasının ardından müzik hayatına ara vermesine hakkında konuştu.

Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapan şarkıcı, vasilik altında yaşadığı yıllarda özel hayatı ve iş hayatının kontrol altında olduğunu söyledi.

“YAPTIKLARI AFFEDİLMEZ”

40 yaşındaki Spears “Bu süreçte insanlardan ve eğlence endüstrisinden korkmaya başladım. İyi olmak istedim ancak kalbime yaptıkları affedilemez” dedi.

Ünlü isim, paylaşımda; “Yıllarca yeni şarkılar söylemek ya da eski şarkılarımın remixlerini yapmak istedim ama ‘Hayır’ dediler. Beni başarısız kılmak istediler. Çok vakit kaybedildi ve sanırım şimdi bazıları neden yeni müzik çıkarmadığımı merak ediyor. İnsanlar, bana kişisel olarak yapılanları bilmiyorlar. Beni gerçekten kırdılar. Yeni müzik yapmamak, benim o insanlara ‘Defolun’ deme yöntemim” ifadelerine yer verdi.

NE OLMUŞTU?

Britney Spears’ın yaşadığı esaret geçtiğimiz ay açıklanan mahkeme kararıyla sona ermiş, Jamie Spears’ın kızının 60 milyon dolarlık servetini ve hayatını kontrol etmesini sağlayan 13 yıllık vasilik kaldırılmıştı.

Şarkıcı, Haziran ayında Los Angeles Üst Mahkemesi’ne verdiği ifadede, vasiliğin kendisini istismar ettiğini, babasının kölesi haline getirdiğini, istemediği halde lityum gibi ağır ilaçlar almaya, sahneye çıkmaya zorlandığını, evlenip çocuk yapmasına izin verilmediğini anlatmıştı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/britney-spears-muzige-neden-ara-verdi-haberi-543051

Bir cevap yazın