Haziran 14, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Cüneyt Arkan’a ünlü şarkıcıdan dayak!

2 min read
Cüneyt Arkan'a ünlü şarkıcıdan dayak!

Cüneyt Arkan'a ünlü şarkıcıdan dayak!

Akşam Gazetesi’nin haberine göre Cüneyt Arkın’ın ‘Rüzgar’ filminde başrolleri paylaştığı Emel Sayın’dan senaryo gereği dayak yediğini yazdı.

Hem yönettiği hem de oynadığı ‘Rüzgar’ın Emel Sayın’la ilk ve tek yapımları olduğunu söyleyen Arkın, o filmden sonra bir araya gelmediklerini ifade etti.

Sanatçının o filmden sonra sinemadan koptuğunu söyleyen Arkın, dayak sahnesini şöyle anlattı:

BENİ HİÇ SEVMEDİ

“Eşiği geçip içeriye adımımı atmıştım ki Emel Sayın, ‘Ya Allah’ diyerek kalın sopayı tam alnımın ortasına yapıştırdı. Sendeleyip duvardan güç almak için o yana kayarken ikinci darbeyi de yedim. Bu sefer vuruş tam yerine oturmuştu. Gözlerim karardı, başım mı dönüyordu, yoksa Emel Sayın mı etrafımda fır fır dönüyordu çıkaramadım. ‘Bre Medet!’ demeye kalmadı, üçüncü darbe elmacık kemiğimin üzerinde hassas, ince deriyi cart diye yırttı. Anında ağzıma akan kanın sıcak, demir tadını hissettim. Rüzgâr filminden sonra Emel Sayın bir daha film çekmemeye yemin etti. Galiba beni de hiç sevmedi. Sevseydi verdiği sözünü tutardı.”

Cüneyt Arkın, asıl ipleri koparan sahnenin, Uludağ’ın soğuk havasında saatlerce kaçma sahnelerini tekrarlamaları olduğunu belirtti.

“Rüzgar” filmi, ihanetin intikamını almak isteyen bir adamla kocası tarafından terk edilen bir kadının aşk öyküsünü anlatıyor.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/cuneyt-arkana-unlu-sarkicidan-dayak-haberi-547151

Bir yanıt yazın