Temmuz 19, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Cüneyt Arkın: “Beni oraya gömün”

2 min read
Cüneyt Arkın: "Beni oraya gömün"

Cüneyt Arkın: "Beni oraya gömün"

Usta oyuncu Cüneyt Arkın, daha önce Bilal Özcan’ın ‘Laf Aramızda’ programına katılmış, sohbet esnasında vasiyetini açıklamıştı.

Kazandığı paralarla hiç yatırım yapmadığını söyleyen Arkın, “Biz paranın da şöhretin de kıymetini bilmedik. Bir dükkan bir şey yapmadık. Bilmiyorum çok uzun yaşarsam sefalet içinde kalabilirim, ölebilirim.

Ya çalışacaksın ya bir yerden para gelecek. Yalnız benim bir huyum vardır babamdan kalma, ‘3 kuruş kazanırsan bir kuruşunu biriktireceksin’ derdi. Biriktirdim.

Ancak bir yatırım yapmadık, akıllılık yapmadık. Hazır para ne kadar dayanır ki. İyi ki biriktirmişim iyi ki. Levent’te oturduğum eve güveniyordum. Onu sattığım zaman karı koca başımızı sokacağımız bir ufak yerimiz olabilirdi.

Kalan parayla da yaşardık. Sit alanı ilan etmişler orayı. Yani benim evim 5 liraysa 1 liraya satamıyorsun şimdi alan da bir şey yapamaz çünkü. Yalnız bir şey var. Ben köylüyüm zorluklarla baş etmeyi severim…” ifadelerini kullanmıştı.

Atlara olan düşkünlüğü bilinen Cüneyt Arkın; önceki yıllarda katıldığı bir programda vasiyetini açıklayarak “Atım Hasretim’in yanına gömülmek istemiştim. Ama sonra çok yanlış anlaşılır diye korktum. ‘Beni anne babamın yanına gömün’ dedim” şeklinde konuşmuştu.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/cuneyt-arkin-beni-oraya-gomun-haberi-550939

Bir yanıt yazın