Mayıs 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Deniz Akkaya ve Hülya Avşar buzları eritti

2 min read
Deniz Akkaya ve Hülya Avşar buzları eritti

Deniz Akkaya ve Hülya Avşar buzları eritti

2017… 

Deniz Akkaya, verdiği bir röportajda “Hülya Avşar’ı neden sevmiyorsunuz?” sorusuna şu şekilde cevap vermişti; “Teknem daha hızlı gitsin diye erkek egemen toplumda, erkekleri havalandıracak laflar ediyor. Yok, ‘Bir kere aldatmaktan bir şey olmaz’ yok, ‘Akıllı kadın dayak yemez’… Bunları nasıl hoş bulayım? Çoğu ünlü kadın yaşadıklarını saklıyor. Hülya Avşar ile ilgili bir sürü şehir efsanesi var değil mi?”

2018… 

Deniz Akkaya, Hülya Avşar’ın Mehmet Aslantuğ’u konuk ettiği TV programındaki sohbeti sırasında sarf ettiği “Erkek çalışsın, kadın evde otursun” sözlerini yine bir röportajında şöyle yorumlamıştı; “Kendisini o zaman da sevmiyordum şimdi de sevmiyorum. Cahil geldi, cahil gidecek. Bu kadınla ilgili ne olur bana soru sormayın. Ben geriliyorum dinlerken… Kız çocuklarını yanlış etkiliyor.” 

Hülya Avşar, Deniz Akkaya’nın kendisi hakkındaki düşüncelerine ise “O cımbız çetesi ne derse desin, arkasındayım. Sözlerimin arkasındayım. Olayın büyümesi umurumda değil. Zaten ne söylersem söyleyeyim 5 yıl sonra anlaşılıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

2019… 

Deniz Akkaya, bir kez daha Hülya Avşar’ın kendisi için değersiz olduğunu söyledi. Avşar’ın yine TV programında  “Erkekler arada bir eşlerine çaktırmadan çapkınlık yaparsa evlilik yürür” şeklindeki sözlerine Akkaya, “Rezalet. Şu kadının cehaleti tartışılmaz. Benim için toz zerresi kadar değeri yok” demişti. 

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/deniz-akkaya-ve-hulya-avsar-buzlari-eritti-fotogaleri-557860

Bir yanıt yazın