Temmuz 12, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Deniz Akkaya’dan sürpriz atılım

1 min read
Deniz Akkaya'dan sürpriz atılım

Deniz Akkaya'dan sürpriz atılım

Akkaya’nın, ‘Voix’ adındaki şirketinin isim annesi kızı Ayşe Önbilgin oldu. Deniz Akkaya Fransızca eğitim gören kızı Ayşe Önbilgin’den Fransızca “ses” anlamına gelen ‘Voix’ önerisi gelince kızının teklifine kayıtsız kalmayarak şirketin adını ‘Voix’ koydu. 

Voix önceki gece ilk olarak Elektronik müziğin dev mekanı KAFES‘in açılışına Murat Uncuoğlu ile imza atarken, yaz sezonunu dünyanın en önemli Dj’lerinden Ame ve Trikk ile açtı.

Elektronik müzik festivallerinin en önemlilerinden liste başı çalan bu iki isim Kafes İstanbul açılışına getiren Deniz Akkaya ilk organizasyonunda yoğun ilgiyle karşılandı.

Şirketi Voix olarak bu yaz bu başlangıç sonrasında 8 önemli işe daha imza atarak sektöre hızlı gireceğinin müjdesini veren Deniz Akkaya, “25 senedir peşinden gittiği bu müziğin artık farklı tarafına geçmiş olması onu hem çok mutlu ediyor, hem de tamamen genç kitlesinin her an milyonlar eklenerek büyümesinin ülkemize ciddi turizm katkısı olacağına inanıyorum” dedi…

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/deniz-akkayadan-surpriz-atilim-haberi-549950

Bir yanıt yazın