Ocak 26, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Dilan Çiçek Deniz’e sevgilisi Thor’dan köprüde evlilik teklifi

2 min read
Dilan Çiçek Deniz'e sevgilisi Thor'dan köprüde evlilik teklifi

Dilan Çiçek Deniz'e sevgilisi Thor'dan köprüde evlilik teklifi

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre oyuncu Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz sene yeni bir aşka yelken açtığı İzlandalı sevgilisi Thor Saevarsson’dan sürpriz bir evlilik teklifi aldı. Deniz, sevgilisine Boğaz Köprüsü’nde “Evet” yanıtını verdi.

Evlilik teklifi sonrası Arnavutköy’deki bir mekanda kutlama yemeği gerçekleştiren çift, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“HALA ŞOKTAYIM!”

Evlilik teklifini anlatan Dilan Çiçek Deniz, “Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya’da, onun Avrupa’da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış.” şeklinde konuştu.

“TARİH HENÜZ BELLİ DEĞİL”

Basın mensuplarının, “Evlilik tarihi belli mi?” sorusuna yanıt veren ünlü oyuncu, “Daha belli değil, hayırlısı… Zaten belli olursa siz öğrenirsiniz.” ifadelerini kullandı.

“NAZAR DEĞMESİN”

Gazetecilerin teklif sonrası çifte nazar boncuğu hediye etmesinin ardından Saevarsson ise Türkçe, “Nazar değmesin…” diyerek, gülümsetti.

Dilan Çiçek Deniz’in parmağındaki iri taşlı yüzük ise dikkatlerden kaçmadı.

Çift, muhabirlerin sorularını yanıtlamalarının ardından eğlenmek üzere mekana girdi.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/dilan-cicek-denize-sevgilisi-thordan-koprude-evlilik-teklifi-haberi-542224

Bir cevap yazın