Mayıs 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Ebru Yaşar’ın neşeli akşamı

1 min read
Ebru Yaşar'ın neşeli akşamı

Ebru Yaşar'ın neşeli akşamı

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, “Yasemin’i çok severim, uzun zamandır sözüm vardı, nihayet gelebildim. O beni dinlemeye çok geldi sağ olsun. Gelip ‘Biraz gülelim’ dedim” ifadelerini kullandı.

“YASEMİN FAVORİLERİMDEN”

“Komedi çok severim, komedi hastasıyım. Gülen, güldüren insanı çok severim” diyen Ebru Yaşar, daha sonra “Kendim böyle neşeli eğlenceli ortamlarda olmayı çok severim. Yasemin’de favorilerimden… Türkiye’de zaten gerçek anlamda komedi yapan çok az insan var. Benim de espritüel biri olduğumu söylerler ben de neşeli ve esprili olan arkadaşlarımı seçerim. Bu akşam 1 kilo pirzola yiyeceğim gülmek ile eş değerliymiş derler ya” şeklinde konuştu.

“YILBAŞINDA SAPANCA’DAYIZ”

Ayrıca yılbaşında Sapanca’da sahne alacak olan Yaşar, “Bu sene yılbaşında Sapanca’dayız 1 yıl öncesinden alınmış, söz verilmiş bir iş. Eve daha yakın bir yerde olacağım. Gece konserden sonra eve döneceğiz” dedi.

Ebru Yaşar'ın neşeli akşamı

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/ebru-yasarin-neseli-aksami-haberi-558672

Bir yanıt yazın