Ocak 18, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Edip Tepeli’nin babası Halil Tepeli: “Oğlumu göremiyorum”

1 min read
Edip Tepeli'nin babası Halil Tepeli: "Oğlumu göremiyorum"

Edip Tepeli'nin babası Halil Tepeli: "Oğlumu göremiyorum"

Yeni Asır Gazetesi’nden Ercan Akgün’ün haberine göre Atv’nin yeni dizisi ‘Destan’ın başrol oyuncusu Edip Tepeli, İzmir’in en önemli çarşısı Kemeraltı’nda faaliyet gösteren Meşhur Peynircilik’in sahibi Halil Tepeli’nin oğlu.

Geçtiğimiz Salı günü üçüncü bölümü yayınlanan dizide “Batuga” karakterini canlandıran ve rol arkadaşı Ebru Şahin ile birlikte kamera önüne geçen Tepeli, daha önce de önemli yayınlarda görev almıştı.

TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNU

60 sene önce Havra Sokağı’nda dede Edip Tepeli tarafından hizmete açılan ve halen daha faaliyetini sürdüren dükkanın sahibi Halil Tepeli, hem pandemi şartları hem de dizi setlerinin yoğunluğu nedeniyle oğluyla çok sık bir araya gelemediklerini söyledi.

İzmir Özel Türk Koleji’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü bitirip oyunculuğa adım atan Edip Tepeli, sahnelerdeki başarısından dolayı 2015’te Afife Tiyatro Ödülü’nde “Yılın En Başarılı Genç Kuşak Sanatçısı” ödülünü almıştı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/edip-tepelinin-babasi-halil-tepeli-oglumu-goremiyorum-haberi-542292

Bir cevap yazın