Kasım 28, 2023

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Ehliyetini kaptıran Hande Doğandemir şoför tuttu

2 min read
Ehliyetini kaptıran Hande Doğandemir şoför tuttu

Ehliyetini kaptıran Hande Doğandemir şoför tuttu

Habertürk’ten Eren Gürel’in haberine göre Hande Doğandemir, kısa bir süre sonra basın mensuplarının kendisini görüntülediğini fark edince rahatsız oldu.

Ehliyetini kaptıran Hande Doğandemir şoför tuttu

Ayrıca geçtiğimiz hafta ikinci kez alkollü direksiyon başına geçtiği için ehliyetine iki sene el konulan ünlü oyuncunun mekana şoförüyle geldiği öğrenildi.

Ehliyetini kaptıran Hande Doğandemir şoför tuttu - Resim : 2

Hande Doğandemir, daha önce, “Bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?” sorusuna, “Ben o kadar çılgın biri değilim. Sanırım daha garantici biriyim.” yanıtını vermişti.

Ehliyetini kaptıran Hande Doğandemir şoför tuttu - Resim : 3

“KİLO ALDIYSAN LİNÇ EDİLİYORSUN!”

Bir dönem kilo aldığı yönündeki haberlerle gündeme gelen ünlü isim, “güzellik” ve “beden algısı” hakkında şunları söylemişti:

“Sırf üzerinden kazanç elde etmek için dayatılan tüm algı yöntemlerini çok zalimce buluyorum. Zayıf ve güzel olmanın ‘değerli’ olmakla eş tutulduğu bir düzende yaşamak beni çok incitiyor. Mesela bir oyuncu olarak yeterince zayıf ve güzel değilsen, ne yeteneğinin ne yaptığın işlerin bir kıymeti oluyor.

Ehliyetini kaptıran Hande Doğandemir şoför tuttu - Resim : 4

Bunu çok acımasız buluyorum. Kilo aldıysan ya da çok zayıfsan, saçlarında beyazların varsa veya cildin yeterince pürüzsüz değilse linç ediliyorsun.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/ehliyetini-kaptiran-hande-dogandemir-sofor-tuttu-haberi-559026

Bir cevap yazın