Temmuz 12, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Erol Özmandıracı şantaj şokuyla sarsıldı!

2 min read
Erol Özmandıracı şantaj şokuyla sarsıldı!

Erol Özmandıracı şantaj şokuyla sarsıldı!

Sabah Gazetesi’nden Dilek Yaman Demir’in haberine göre ünlü oyuncu Naz Elmas’ın eşi ünlü iş insanı Erol Özmandıracı’ya geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir mesaj geldi.

Mesajda kendisini Naz Ceylan olarak tanıtan bir şahıs, elinde Erol Özmandıracı’nın eşiyle olan bazı mesajlarının bulunduğu yazıyordu. Mesajların içeriğini yayınlamamak için 30 bin dolar talep eden kullanıcı, paranın kendisine Bitcoin üzerinden ödenmesi gerektiğini söyledi.

ELİMDE MESAJLARIN VAR

Karşısındaki kişiye inanmayan Erol Özmandıracı, şantajcının elindeki delili görmek istedi.

Sosyal medya kullanıcısı işadamına eşiyle olan bazı müstehcen içerikli mesajları bir kısmını gönderdi. Parayı vermezse ailesine hatta magazin dünyasına mesajların yayınlanacağını söyleyen kullanıcı, kendisine inanmayan iş adamını ve yakın akrabalarını sosyal meyda üzerinden aramaya ve mesaj atmaya başladı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Günlerce süren şantaj mesajları sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunan Erol Özmandıracı, mesajları yayınlama tehdidiyle kendisinden 30 bin dolar talep eden şahsın tespit edilip cezalandırılmasını istedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/erol-ozmandiraci-santaj-sokuyla-sarsildi-haberi-549966

Bir yanıt yazın