Haziran 14, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Esra Bilgiç’in ani ayrılığının yankıları sürüyor!

2 min read
Esra Bilgiç'in ani ayrılığının yankıları sürüyor!

Esra Bilgiç'in ani ayrılığının yankıları sürüyor!

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre yapımcı Onur Güvenatam’la sözleşme koşulları konusunda anlaşamayan Bilgiç’in aynı günde 2 kez parasına zam istediği öne sürülmüştü.

Oysa gerçek tam tersi çıktı.

Dizinin tüm prova çalışmalarına eksiksiz ve zamanında katılan, yönetmen Cem Karcı’yla çok iyi anlaşan ünlü oyuncu, yapımcının sık sık sözleşme maddelerini değiştirmesi ve son ana kadar kendisiyle sözleşme imzalamaması üzerine gerilim yaşadı. Son gelen sözleşmede yer alan Esra Bilgiç’e konulan 2023 yılının sonuna kadar sadece OGM Pictures’ın projelerinde çalışma şartı bardağı taşıran son damla oldu.

Bilgiç, ayrıca yapımcının başta 2 sezon olarak planlanan dizinin daha sonra 3. sezonunu da çekeceğini söylemesi, sık sık yaşanan değişiklikler üzerine güven kaybı yaşadı ve diziden çekilme kararı aldı.

Bunun üzerine yapımcı oyuncuyu ikna etmek için aynı gün içinde ilk teklif ettiği ücretin 3 kat fazlasını önerdi. Ancak kendisine gösterilen tavırdan hoşlanmayan oyuncu “Para değil, onurum önemli… Senaryo ve karakteri bilmediğim bir sözleşmeye imza atmam mümkün değil” diyerek restini çekti ve “Süslü Korkuluk”ta da oynamaktan vazgeçti.

Yaşanan bu durumla ilgili ünlü oyuncu sosyal medya sayfasından şu açıklamayı yaptı:

“Önüme koyulan her teklife evet demek, şartları bana uymayan sözleşmelere imza atmak zorunda değilim.

Zaten imza atmadığım, yani resmî olarak kadrosunda bulunmadığım bir projeden sözleşme şartlarını uygun bulmadığım için çekildim.

Bir Hukuk Fakültesi öğrencisi olarak altına imza atacağım her sözleşmeyi ayrıca önemsiyorum.

Bu kararımın tüm oyuncu arkadaşlarıma ve değerli büyüklerime cesaret vermesini temenni ederim. Esra…”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/esra-bilgicin-ani-ayriliginin-yankilari-suruyor-haberi-547311

Bir yanıt yazın