Mayıs 28, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Esra Kazancıbaşı: “Eşyalarınla bir türlü vedalaşamıyorum sevgilim”

2 min read
Esra Kazancıbaşı: "Eşyalarınla bir türlü vedalaşamıyorum sevgilim"

Esra Kazancıbaşı: "Eşyalarınla bir türlü vedalaşamıyorum sevgilim"

Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin 62 yaşında hayata gözlerini yummuş ve sanat dünyası yasa boğulmuştu. Öztekin’in yokluğuna alışamayan eşi Esra Kazancıbaşı, yürek sızlatan bir mesaj yayınlayarak neler hissettiğini kaleme aldı.

“EŞYALARINLA BİR TÜRLÜ VEDALAŞAMIYORUM”

Öztekin ile birlikte çekilen eski bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Kazancıbaşı,

“Seni gökyüzüne aniden uğurlamak zorunda kaldığım o karanlık günün üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti. Yas yolculuğumda terapistimin yardımıyla içim acıya acıya ölümün soğuk gerçeğini kabullenebildim ama eşyalarınla bir türlü vedalaşamıyorum sevgilim. Çünkü elime alacağım sana ait her bir parçanın, ruhumda büyük bir özlem kasırgası yaratacağını biliyorum. Aynı bugün olduğu gibi… İçimdeki çaresiz özlemle yine dolabını açtım. Belki kokun sinmiştir diye gömleklerini, yeleklerini kokladım uzun uzun. Sonra en sevdiğim parfümünün kokusunu içime çektim. Sanki yanımda sen varmış gibi bir hisse kapıldım bir an! Sonrası mı? Acı gerçekler… Sensizlik… Gözyaşları… İşte bu yüzden bu vedalaşmayı yapabilecek henüz gücüm yok. Boşalmış dolapların, çekmecelerin, sensizliğimi tokat gibi yüzüme vurmasına şu an hazır değilim…” ifadelerini not düştü.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/esra-kazancibasi-esyalarinla-bir-turlu-vedalasamiyorum-sevgilim-haberi-548532

Bir cevap yazın