Mayıs 23, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Farah Zeynep Abdullah ve Burcu Özberk Pınar Deniz’i eleştiren tweeti beğendi

2 min read
Farah Zeynep Abdullah ve Burcu Özberk Pınar Deniz'i eleştiren tweeti beğendi

Farah Zeynep Abdullah ve Burcu Özberk Pınar Deniz'i eleştiren tweeti beğendi

Pınar Deniz konuşmasında “Çocukken duygulardan çok korkardım. Çünkü yansıtabildiğim tek duygu öfkeydi… Herhalde başka bir duygu ile tanışmadığımdan olabilir. Sonra bir film izledim. İzlediğim filmde para yüzünden çocukları katlediyorlardı ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara kadar ağladım. Hızımı alamayıp metroda ağlayarak arkadaşıma şunları söyledim; ‘Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım’ dedim ve tam bu duygu beni şu an oyuncu yaptı” ifadelerini kullandı.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH İLE BURCU ÖZBERK, PINAR DENİZ’İ ELEŞTİREN TWEETİ BEĞENDİ

Konuşması alay konusu olan Deniz, sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden oldu.

Burcu Özberk, bir sosyal medya kullanıcısının attığı “Bu videodan sonra kadını bir Google’layayım dedim, bahsettiği film kanlı elmas filmiymiş. Çocukların elmas için hayatlarının heba oluşunu görmüş o filmde. Peki, Pınar Deniz ünlü olunca ne yapmış biliyor musunuz? Bir mücevher markasının yüzü olarak Cannes film festivaline gitmiş” tweeti beğendi.

Farah Zeynep Abdullah ve Burcu Özberk Pınar Deniz'i eleştiren tweeti beğendi

Farah Zeynep Abdullah da Deniz’i eleştiren tweet’i beğenmesi ile dikkat çekti.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/farah-zeynep-abdullah-ve-burcu-ozberk-pinar-denizi-elestiren-tweeti-begendi-haberi-558213

Bir yanıt yazın