Ocak 29, 2023

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Fatma Güneşer’den ‘Gerçek Oldum’ dedi

2 min read

Geçtiğimiz dönemde birbirinden özel müzik projeleri ile dinlediğimiz Isviçre’de yaşan sanatçı Fatma Güneşer’den kış döneminde içimizi ısıtacak duygusal bir şarkı geldi.

‘Gerçek Oldum’ isimli eseri seslendiren başarılı ses sanatçısı uzun süre üzerinde çalıştığı müzik projesi ile dinleyicilerini bambaşka diyarlara götürüyor. Daha önceki yapımlarında olduğu gibi yine Türkiye’deki müzik insanları ile birlikte çalışan başarılı ses sanatçısı ‘Fatma Güneşer’in bu sezon yayınlamayı planladığı akustik formda çallışmaları sevenleri ile buluşacak. ‘Gerçek Oldum’ isimli eserin klip çalışması için Türkiye’ye gelen sanatçı genç Azeri yönetmen İsmail Zade ile kamera karşısına geçti. Genç sanatçı Fatma Güneşer Gerçek Oldum’ ile farklı ve duygusal bir hikayeyi seslendirdiğini ve gönüllerdeki kırıklıklar. Yarım kalan yada eksik kalan hislere kısada olsa bir tercüman olmak istediğini bu şarkınında bu iletişime fazlasıyla uygun olduğunu paylaştı. Gerçek Oldum projesi sanatçının resmi Youtube kanalı ve tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Fatma Güneşer Biografy

Fatma Güneşer, çocuk yaşlarda müziğe başladı. Yaşamını İsviçre’de sürdüren Güneşer, müzisyen bir aileden gelen sanatçı… İlk sahne deneyimlerini babası ile gerçekleşen; İsviçre ve Avrupa’nın birçok kentinde enerji dolu sahne performansları gerçekleştiren müzisyen, aile planlaması sebebi ile müziğe uzun yıllar ara vermişti. Geçtiğimiz yıllarda eşi Devrim Güneşer’in ve yakın çevresinin talebi üzerine tekrar üretme ve söyleme kararı alan Fatma Güneşer’in seslendirdiği tüm eserlerin söz ve bestecisi eşi Devrim Güneşer’dir. Genç sanatçı, ‘Kaderimdin’ isimli günümüze hitap eden müzik çalışması ile tekrar dinleyici kitlesi ile buluştu.

Bir cevap yazın