Mayıs 23, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Fatmagül Fakı doğum yaptı

2 min read
Fatmagül Fakı doğum yaptı

Fatmagül Fakı doğum yaptı

1990 Konya doğumlu olan Fatmagül Fakı, Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldu.

Kısa süre hosteslik yapan Fatmagül, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor’un 2013 yılında ekranlara gelen sezonunda gönüllüler takımında mücadele etti.

Fatmagül Fakı doğum yaptı

2015 yılında ‘Güneşin Kızları’ dizisinde ‘Didem’ karakterini canlandıran, bir süre ‘Çarkıfelek’ yarışmasında izleyicilerle buluşan Fatmagül Fakı, iki yıl aşk yaşadığı Kerem Lafçı ile 2019’da evlenmişti.

Fatmagül Fakı doğum yaptı - Resim : 2

Geçen aylarda bebek beklediğini ilan eden, ‘Anne’ yazan şapkası dikkatlerden kaçmayan Fatmagül Fakı, “Artık içimde tutamıyorum. Heyecanımız çok büyük. Güzel enerjinizi ve dualarınızı bekliyorum. Minik kuşum seni sabırsızlıkla bekliyoruz. Rabbim isteyen herkese nasip etsin” notunu düşmüştü.

 

Fatmagül Fakı doğum yaptı - Resim : 3

FATMAGÜL FAKI ANNE OLDU

Fatmagül Fakı’dan bugün müjdeli haber geldi.

Fatmagül Fakı doğum yaptı - Resim : 4

Oğlu Kaan’ı kucağına alan Fatmagül Fakı paylaşımında, “Hoş geldin minik kuzumuz. Ben de bebeğimiz de çok iyiyiz şükürler olsun. Arayan, soran tüm güzel dileklerini ileten dostlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Fatmagül Fakı doğum yaptı - Resim : 5

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/fatmagul-faki-dogum-yapti-haberi-559155

Bir yanıt yazın