Temmuz 12, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Funda Arar ve Derya Uluğ’dan “konser yasağı” kararı

2 min read
Funda Arar ve Derya Uluğ'dan "konser yasağı" kararı

Funda Arar ve Derya Uluğ'dan "konser yasağı" kararı

Sosyal medyadan bu duruma ciddi tepkiler yükselmişti.

Aynı organizasyonda sahne alacak olan diğer sanatçılar Funda Arar ve Derya Uluğ sosyal medyadan birer açıklamada bulunarak, konserini iptal ettiğini duyurdu.

Funda Arar açıklamasında, “Çok değerli Isparta’lılar. 5 Haziran Pazar akşamı, konserde sizlerle beraber olamayacağız. Başka konserlerde buluşmak üzere…” ifadelerini kullandı.

Derya Uluğ ise açıklamasında, “Bizlerle buluşmayı bekleyen Isparta halkına sevgilerimi yolluyorum. Başka bir zamanda birlikte şarkılar söyleyeceğiz” sözlerine yer verdi.

İki sanatçının duyarlı tavrı takdir topladı.

SEDA SAYAN’DAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA

2. Sayfa’ya açıklama yapan Seda Sayan da, “Sanatçıların konser takvimini menajeri belirler. Ben haftanın beş günü zaten full çalıştığım için bazen havaalanında öğreniyorum konser yeri ve bilgilerini. Menajerim Osman Yuvacı anlaşmayı yapmış Melek kardeşimle ilgili araştırmayı yaptığımda Melek’in sanatına ya da kadınlığına değil bir konserinde kadınlar ile ilgili konuşurken yaptığı parmak işaretinden dolayı Isparta Belediyesi’nin tepki gösterdiğini öğrendim.

Melek adına merak edip o hareketi videodan izledim. Bir talihsizlik olduğunu düşünüyorum. İnşallah bir daha böyle bir eylemde bulunmamasını dilerim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/funda-arar-ve-derya-ulugdan-konser-yasagi-karari-haberi-549635

Bir yanıt yazın