Haziran 20, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

‘Gecenin Ucunda’ dizisi deneyimli oyuncuları buluşturacak

2 min read
'Gecenin Ucunda' dizisi deneyimli oyuncuları buluşturacak

'Gecenin Ucunda' dizisi deneyimli oyuncuları buluşturacak

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre önümüzdeki ay sete çıkması beklenen diziyi Barış Erçetin yönetecek. İki usta kalem Başar Başaran ile Emre Özdür’ün kaleme aldığı dizinin önümüzdeki ay sete çıkması planlanıyor.

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’yu yıllar sonra buluşturan dizide Neslihan Atagül “Macide”, Kadir Doğulu “Kazım Işık”, Tuba Ünsal “Nermin”, Bertan Aslani “Cihangir”, Şencan Güleryüz ise “Zafer” karakterlerini canlandıracak.

Zuhal Olcay’ın Macide’nin annesini oynayacağı konuşuluyordu. Ancak son gelen bilgi ise ünlü oyuncunun Kazım’ın annesi Berrin Kanbey’i oynayacağı yönünde… Berrin Kanbey dizide tüm hikâyenin başlangıcı ve çok hırslı bir kadın olarak karşımıza çıkacak.

Dizinin kadrosuna son eklenen isimler ise Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Gonca Yakut, Şeyda Bayram… Bestemsu Özdemir “Gecenin Ucunda”da Işık ailesinin Amerika’dan yeni gelen, kariyer odaklı ortanca kardeşi Ahmet’in eski nişanlısını, Gonca Yakut psikoloğu ve Şeyda Bayram da Macide’nin yakın arkadaşına hayat verecek. Levent Özdilek ise Berrin’in kocasını aldatarak evlendiği ikinci eşi Tunç Kanbey’i oynayacak. Tunç Kanbey, aynı zamanda Kazım’ın yanında işe başladığı patronu…

Gecenin Ucunda özellikle Neslihan Atagül’ün adından dolayı yurtdışına satış garantisi olan bir dizi olarak öne çıkıyor.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/gecenin-ucunda-dizisi-deneyimli-oyunculari-bulusturacak-haberi-550886

Bir yanıt yazın