Şubat 27, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

GİRİŞİM SAVAŞÇISI İŞ İNSANI MEHMET SIDDIK CAN GLOBAL PİYASAYA GİRDİ

2 min read
GİRİŞİM SAVAŞÇISI İŞ İNSANI MEHMET SIDDIK CAN GLOBAL PİYASAYA GİRDİ

GİRİŞİM SAVAŞÇISI İŞ İNSANI MEHMET SIDDIK CAN GLOBAL PİYASAYA GİRDİ

Şirket bünyesinde bulunan ürünler genel anlamda Gıda Takviyesi ve Güzellik alanında olup, resmi makamlarca onaylanmış ürünler ile piyasada tanınmıştır.

Ürünlerinde arz- talep ilişkisi Üstün başarıları kısa sürede duyulmuş olup Güzellik Salonları tarafından kısa sürede fark edilmiş ve ürünleri oldukça fazla ilgi görmüştür. Mehmet Sıddık Can oluşan memnuniyet topluluğu sebebi ile uluslararası platformlarda da rekabet görmüş olup, ürünler yurt dışında piyasaya çıkmıştır. Global Ticaret denildiğinde Türkiye Girişimcilerinin akla gelmesini hedefleyen Mehmet Sıddık Can, şimdilerde uluslararası olarak tanınan şirketler tarafından ürünlerin satışına ilişkin teklif almış olup; Global Ticarette aktif rol izleyeceğini duyurdu. 

Global ticaretin geleceğini şekillendireceğini vurgulayan Mehmet Sıddık Can, şunları söyledi:

“Yıllar önce çıktığımız bu yolculukta büyük mesafe kat ettik. Ülkemiz Gençlerinin iyi bir gelecekle karşılaşması ve ülkemizin Global Ticarette bir numaralı olması için yaratıcı fikirler ile yeni ve kaliteli ürünleri dur durak bilmeden üretmekteyiz. Başaracağımıza olan güvenimizin ne kadar isabetli olduğunu gördük. 

Bir kişi, yüz kişi demeden ürünlerimizi alan ve kullanan herkesin beğenisi bizim için çok önemlidir. Hizmet verdiğimiz kişilerden aldığımız ürün memnuniyeti ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun kanıtıdır.”

Mehmet Sıddık Can yeni hedefinin ürünlerini Global Piyasada bir numaralı hale getirerek ülkemizin adını duyurmak olduğunu belirtmiştir. Aynı zamanda bir çok hayır kurumuna düzenli bağışta bulunan Mehmet Sıddık Can, rakipleri tarafından tüm haksız haberlere ve haksız rekabete rağmen büyümesini buna bağlamıştır.

Mehmet Sıddık Can aynı zamanda kendisi hakkında asılsız haber yapan rakipleri hakkında gerekli hukuki süreci başlattığını, adaletin elbet tecelli edeceğini beyan ederek ticari faaliyetlerinden asla vazgeçmeyeceğini vurgulamıştır.

 

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/girisim-savascisi-is-insani-mehmet-siddik-can-global-piyasaya-girdi-haberi-558999

Bir yanıt yazın