Temmuz 18, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Hadise’nin yeni eviyle ilgili olay iddia

2 min read
Hadise'nin yeni eviyle ilgili olay iddia

Hadise'nin yeni eviyle ilgili olay iddia

BELÇİKA’DA ŞİRKETİ VAR

Takvim Gazetesi’nin haberine göre bugüne kadar Türkiye’de bir dikili ağacı olmadığı söylenen ünlü popçunun, yeni evinin tapusunu da Belçika’da üzerine bir şirket bulunan ve Belçika vatandaşı olan annesi Gülnihal Açıkgöz’ün üzerine yaptı.

Hadise, böylece yabancı vatandaşlara tanınan KDV indirimi hakkından da faydalandı.

Hadise'nin yeni eviyle ilgili olay iddia

Yıllardır sahnelerin en çok kazanan ismi olmasına rağmen Burcu Esmersoy gibi ünlülerin aksine vergi listesine adını yazdıramayan Hadise’nin son iddiaya nasıl cevap vereceği ise merak konusu oldu.

Yıllar önce gündeme gelen Hadise’nin vergi uyanıklığı için menajeri o dönem şu açıklamayı yapmıştı: “Hadise, çifte vatandaş. Vergisini diğer vatanı Belçika’ya ödemesi normal. Kendisinin şirketi orada olduğu için tabii Belçika’ya vergi öder.”

Hadise'nin yeni eviyle ilgili olay iddia - Resim : 2

Hadise’nin yıllardır dargın olduğu ve bir dönem beraber çalıştığı ablası Hülya Açıkgöz de, 2020 yılında şu ifadeleri kullanmıştı: “Ben doğruları konuşursam ekmek paralarından olurlar, Türkiye’ye adım atamazlar. Milyonları olanlar göstersinler ne kadar vergi ödemişler acaba? Vergiden bile çalan herkesten çalmayı da bilir.”

 

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/hadisenin-yeni-eviyle-ilgili-olay-iddia-haberi-558849

Bir yanıt yazın