Aralık 3, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Hande Ataizi: “Benjamin ile iki medeni insanız”

2 min read
Hande Ataizi: "Benjamin ile iki medeni insanız"

Hande Ataizi: "Benjamin ile iki medeni insanız"

Fatih Altaylı’nın programına konuk olan oyuncu Hande Ataizi, çarpıcı açıklamalar yaptı.

“MEDENİ BİR ŞEKİLDE BOŞANDIK”

Eski eşi Benjamin Harvey’den medeni bir şekilde boşandığını söyleyen Hande Ataizi, “Zaten olması gereken bu. Bir çocuğumuz var. Leon’un mutluluğu benim için esas. İyi ki doğurmuşum. Müziğe çok meraklı, piyano dersleri alıyor.” dedi.

Dinç Aydoğdu ile ilişkisi hakkında da konuşan Ataizi, “3.5 yıldır birlikteyiz, mutluyuz. Leon ile çok anlaşıyorlar. Çocuğu olan bir kadın olarak daha farklı hareket ediyorsunuz. Benim hayatım Leon’dan önce, Leon’dan sonra diye ayrılıyor.” şeklinde sözlerini sürdürdü.

Ünlü oyuncu, Fatih Altaylı’nın, ‘Bir dönem magazin gündeminde çok gözüküyordun. Sonra o hayatı bıraktın. Bir Hülya Avşar bir de sendin’ yorumuna karşılık, “O zaman magazin çok daha başkaydı. O dönemde ben de 18 yaşında bir genç kızdım ve çok iddialı bir tipim de yoktu, manken değildim sonuçta… İki-üç fotoğrafta kendimi bambaşka görünce hafif bir şuursuzluk dönemim oldu. Belki de enteresan bir karakter olduğum için magazini üzerime çok çekmişimdir diye düşünüyorum.” dedi.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/hande-ataizi-benjamin-ile-iki-medeni-insaniz-haberi-549516

Bir cevap yazın