Temmuz 18, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Hande Erçel ‘Son derece saygısızca’ diyerek isyan etti!

2 min read
Tarzıyla olay yaratan Hande Erçel soru yağmuruna tuttuldu

Tarzıyla olay yaratan Hande Erçel soru yağmuruna tuttuldu

 Vogue Türkiye Dergisi’nin yeni sayısına konuk olan Hande Erçel, hakkında bilinmeyenleri anlattı.

“ARTIK HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMALI”

Kadın oyuncu olmanın zorluklarını dile getiren Hande Erçel, “Özellikle sektörde kadın oyuncu olmanın zorluklarıyla alakalı söylemek istediğim çok şey var. Çoğu zaman yaptığınız işlerden çok fiziksel görünümünüzle ön planda tutuluyorsunuz. Ne giydiğiniz, kilonuz ve güzellik sırlarınız gibi konular, hayallerinizden ya da emeklerinizden daha çok konuşuluyor. Sektörde bu konuda farkındalık artsa da hâlâ eksik yönler var. Artık herkes üzerine düşeni yapmalı. Kadınların yalnızca fiziksel özellikleriyle öne çıkarılıp, eleştirilmesine prim verilmemeli ve herkes yeteneğiyle, emeğiyle, hayalleriyle ön planda tutulmalı.” dedi.

“BU BANA ÇOK SAYGISIZCA GELİYOR”

Mesleğinin olumsuz yanlarını da anlatan Erçel, “Herkes elindeki telefonla rahatça, hiç çekinmeden ve izinsiz fotoğrafınızı çekip, sosyal medyada paylaşabiliyor. Bu bana çok saygısızca geliyor.” şeklinde konuştu.

“TELEVİZYONA ARA VERDİM”

Ünlü oyuncu, ayrıca uzun zamandır ilk kez tatil yapabildiği bir yıl geçirdiğini belirtti.

Hande Erçel, “9 aydır televizyona ara verdim. İçime sinen, ilham verebilecek ve sınırlarımı zorlayacak bir karakterle dönmek istiyorum.” açıklamasını yaptı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/hande-ercel-son-derece-saygisizca-diyerek-isyan-etti-haberi-550086

Bir yanıt yazın