Mayıs 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Harry ile Meghan belgeselinde tartışma yaratacak 6 açıklama

2 min read
Harry ile Meghan belgeselinde tartışma yaratacak 6 açıklama

Harry ile Meghan belgeselinde tartışma yaratacak 6 açıklama

Independent Türkçe’nin haberine göre Harry ve Meghan’ın ikinci bölümünde, çiftin Prens William ile tartışmalarından Meghan’ın düşük yapmasına kadar her şey detay yer alıyor.

2020’de Kraliyet’ten ayrılan Harry ve Meghan, belgeselde ilişkileri hakkında daha önce hiç kamuya açıklamadıkları birçok konuyla ilgili samimi röportajlar veriyor.

Harry, Meghan’ın düşük yapmasından Mail on Sunday gazetesini suçluyor

Sussex Dükü, karısının düşük yapmasına, çiftin Mail on Sunday gazetesinin sahibi Associated Newspapers Limited’e (ANL) karşı açtığı davanın yarattığı stresin neden olduğunu iddia ediyor.

2021’de Meghan, görüşmediği babası Thomas Markle’a el yazısıyla yazılmış “kişisel ve özel” bir mektubun yayınlanması nedeniyle Mail on Sunday’e karşı açtığı mahremiyet davasını kazandı. Dava sonucunda gazetenin Düşes’e 1 sterlin tazminat ödeyeceği açıklandı.

Harry, belgeselde “Mail’in yaptıkları yüzünden karımın düşük yaptığına inanıyorum” diyor.

“Ağabeyimin bana bağırması ve bağırması korkunçtu”

Beşinci bölümde Harry, 2020’de Sandringham Malikanesi’nde kraliyet ailesinin kıdemli üyeleri arasında acil bir toplantıya ilişkin açıklamasını ayrıntılarıyla anlatıyor.

Röportaj sırasında Harry, “Ağabeyimin bana bağırması ve bağırması korkunçtu” diyor.

Babası Kral Charles’ın “kesinlikle doğruluğu olmayan” sözler söylediğini ve büyükannesi merhum Kraliçe II. Elizabeth’in “her şeyi anlamak için sessizce orada oturduğunu” anlatıyor.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/harry-ile-meghan-belgeselinde-tartisma-yaratacak-6-aciklama-fotogaleri-558689

Bir yanıt yazın