Ocak 26, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Hazal Filiz Küçükköse: “Hep aynı tarz roller geliyor”

2 min read
Hazal Filiz Küçükköse: "Hep aynı tarz roller geliyor"

Hazal Filiz Küçükköse: "Hep aynı tarz roller geliyor"

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre yılbaşı için plan yapıp, yapmadığı sorulan Hazal Filiz Küçükköse, “İstanbul’da olacağız. Henüz net bir planımız yok. Arkadaşlarımla birlikte olacağım. Hep birlikte kutlayacağız.” dedi.

Yılbaşı bileti almadığını ifade eden ünlü oyuncu, “Uzun zamandır şans oyunları falan oynamıyorum. Normalde şanslıyımdır ama bu şans oyunlarında hiç denemedim. Belki bir gün denemek lazım.” şeklinde konuştu.

Uzun zamandır yeni bir projede yer almayan Küçükköse, son bir yıldır aynı tarz rollerin geldiğini söyledi.

Oyuncu, “Projelerle ilgili aslında son bir yıldır dayanıyorum. Aynı tarzda karakterler geliyor. Başka şeyler oynamak için direniyorum. Direncimin kırılmasına az kaldı. Her türlü karakteri oynarım ama bir karakterde çok iyi oynadığınız zaman üstünüze yapışıyor. Yapımcılarda o karakterdeki gücü insanları etkileme gücünü gördüğü için biraz daha önyargılı bakıyorlar. Aslında birazda bundan muzdaribim. Pandemiden sonra gelen bütün teklifler hep bu çizgide geldi.” ifadelerini kullandı.

“ADRENALİNİ SEVİYORUM”

Aksiyon tarzı bir projede yer almak istediğini ifade eden Hazal Filiz Küçükköse, “Vurdulu, kırdılı olsun. Biraz ajan işi olsun, sınırları biraz zorlasın. İçinde aksiyonun olduğun bir proje olsun. Adrenalini seviyorum.” açıklamasını yaptı.

Oyunculukta, “Ben oldum” düşüncesine kapılmadığını belirten Hazal Filiz Küçükköse, “Zaten çok uzun bir yol. Ben hep olgunlaşmaya çalışıyorum. İşimde daha iyi olmaya çalışıyorum. Hep de böyle devam edecek…” ifadelerini kullandı.

Öte yandan daha önce aşk hayatı ile ilgili konuşan ünlü isim, “Uzun süredir hayatımda kimse yok. Bir süre de olmayacak. Böyle iyi hissediyorum. Biraz kendi gücümün farkına vardım, sakinleştim ama bir ilişkim olacaksa da birbirimizi anlayabileceğimiz, aynı bakış açısı olan bir ilişkiye de açığım.” demişti.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/hazal-filiz-kucukkose-hep-ayni-tarz-roller-geliyor-haberi-542428

Bir cevap yazın