Ağustos 16, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Hülya Avşar stüdyodan çıkmıyor

2 min read
Hülya Avşar stüdyodan çıkmıyor

Hülya Avşar stüdyodan çıkmıyor

Sabah Gazetesi’nden Evren Abdullahoğlu’nun haberine göre Hülya Avşar şimdilerde sahnelerin de tozunu attırıyor.

İddialı çıkışları, sahne kıyafetleri ve özel yaşantısıyla gündemden düşmeyen sanatçı Hülya Avşar, ‘Sen Aşk Mısın?’ adlı şarkısıyla müzik piyasasına geri dönmüştü.

Yıllar sonra müzikseverlerle buluşan Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde Akatlar’da stüdyo çıkışı görüntülendi.

Bir hayli keyifli olan Avşar kızı, ‘Sen Aşk mısın?’ şarkısıyla ilgili “Şarkım çok sevildi, ne yalan söyleyeyim bu kadarını ben de beklemiyordum. Çok para harcayınca oluyormuş demek ki. Ama gençleri kendine çekeceğini biliyordum” diyerek güldü.

Avşar, dijital platformda günlük hallerini yayınladığı videoaların da çok ilgi gördüğünü söyleyerek, “O da çok iyi gidiyor. Tam da yerini buldu dijitalde, sosyal medyaya biraz önem veriyorum, hatta sanal dünyada bir şeyler yapmaya başladım. Z kuşağını yakalayayım gibi bir amacım yok ama onlar beni istiyorlarsa yakalayabilirler” diye konuştu.

‘ZEHRA BENİ SALLAYIP DURUYOR’

Hülya Avşar, muhabirlerin “Bir çiftlik evi yaptırıyordunuz, hatta kızınız Zehra da ilgilenecekti. Son durum nedir?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Evet devam ediyor, pandemi girince araya mecburen durduk, pandemide kimse çalışmak istemedi, onlar da haklılar. Zehra biraz salladı beni, çünkü daha çok hoşuna giden başka şeyler ile ilgileniyor. O yüzden beni tamamen sallayıp duruyor.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/hulya-avsar-studyodan-cikmiyor-haberi-549329

Bir cevap yazın