Aralık 3, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Hülya Koçyiğit: “Kurallarla büyüyen bir kızdım”

2 min read
Hülya Koçyiğit: "Kurallarla büyüyen bir kızdım"

Hülya Koçyiğit: "Kurallarla büyüyen bir kızdım"

Takvim Gazetesi’nin haberine göre babasını küçük yaşta kaybeden Hülya Koçyiğit, annesinin kendisini kurallarla büyüttüğünü söyledi. 

Bir dönemin ünlü yıldızı; “Üç çocuklu genç bir kadın olarak evlatlarını kurallarla disiplinle büyüttü. Filmlerde başrolde oynuyordum ama evde, dışarıda, sette, her yerde annemin kısıtlamaları söz konusuydutu. O zamanlar yaşıtlarım gece kulüplerine gidiyordu. Okuyorum, dinliyordum. Ben de merak ediyor gitmek istiyordum ama ancak annem ve kardeşlerimle gidebiliyordum” ifadelerini kullandı.

Selim Soydan ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını da anlatan Koçyiğit, “O dönem evlenmenin e’si aklımda yoktu. Selim’le tanıştık. Sonrasında Selim ne yaptı etti beni ikna etti. Aileme kendisini çok sevdirdi. Sonrasında görüşmeye başladık. Bir keresinde dışarıda buluştu. Ancak dışarıda buluştuk desem de arabanın içinde oturuyoruz. İkimiz de popüler olduğumuz için her an paparazziye yakalanmak mümkün” diye konuştu.

“HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADIK”

Geçtiğimiz yıllarda akciğer kanserini yenen Koçyiğit, kitapta eşi Selim Soydan ile bu zorlu süreçte yaşadıklarını da anlattı:

“Selim için gerçekten zor bir dönemdi. 3 sene önce biricik kızımız Gülşah’ın meme kanseri olduğunu öğrenmiştik. Üzerine de ben hastalandım. Hüngünr hüngür ağladık. Tam anlamıyla yıkıldı Selim. Her an kaybetme korkusunu yaşadığını belli etmese de o panik ve hüzünlü hallerini hiç unutamam. Uzun süre hastanede kaldım. Ne zamanki taburcu oldum, işte o zaman sarılıp çok ağlaştık Selim’le. Selim bana o kadar destek oldu ki, o gerçekten çok özel.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/hulya-kocyigit-kurallarla-buyuyen-bir-kizdim-haberi-549645

Bir cevap yazın