Haziran 29, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

İrem Derici ve Cem Belevi ayrılığında bomba iddia!

1 min read
Cem Belevi - İrem Derici aşkı tam gaz devam ediyor

Cem Belevi - İrem Derici aşkı tam gaz devam ediyor

Derici’yi Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddia edilen Cem Belevi bir açıklama yaparak “Ben aşk şarkıları yazan, hisleriyle hareket eden adam gibi seven bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum yok aldatma… Böyle bir şey yok! Kendisini aldatmadım” deyince Derici çıldırdı.

İrem Derici bir paylaşım yaparak her şeyi ifşa etti. Üstelik Cem Belevi’yi elinde olduğunu söylediği ses kayıtlarını da ifşa etmekle tehdit etti.

İrem Derici cephesinden henüz yeni bir açıklama gelmezken, TV8’de ekrana gelen “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programında dikkat çeken iddialar gündeme geldi.

ARABASINDA YAKALADI

Bu ayrılığa dair yayına gelen mesaja göre İrem Derici, Cem Belevi’nin arabasının torpidosunda ikinci bir cep telefonu yakaladı. İrem Derici bu cep telefonunu bulunca olaylar tırmandı.

ÇAPKINLIK TELEFONU

İddiaya göre, Cem Belevi’nin bu gizli bir çapkınlık telefonu. Yakışıklı yıldız, o telefondan influencerlara, başka kızlara mesajlar yolluyordu.

İddiaya göre İrem Derici’nin bahsettiği ses kayıtları da o telefonda…

 

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/irem-derici-ve-cem-belevi-ayriliginda-bomba-iddia-haberi-548891

Bir cevap yazın