Ocak 26, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Jason Statham’ın yeni filminde başrolde Antalya var

2 min read
Jason Statham'ın yeni filminde başrolde Antalya var

Jason Statham'ın yeni filminde başrolde Antalya var

Takvim Gazetesi’nin haberine göre dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie ile İngiliz oyuncu Jason Statham’ın bir kez daha bir araya geldiği ve çekimlerinin bir kısmının Türkiye’de yapıldığı Operation Fortune “Servet Operasyonu” filminin fragmanı yayınlandı.

Önceki gün yayınlanan fragmanda Antalya sahneleri çok konuşuldu.

Aspendos Su Kemeri, Kaleiçi, Kaş ve Kemer bölgesindeki köylerin yer aldığı fragman Türk izleyicisini de heyecanlandırdı.

Çekimleri 2 ay boyunca Antalya’da 1 milyar 800 milyon liraya inşa edilen Expo’daki dev platoda ve tarihi bölgelerde yapılan filmin 21 Ocak 2022’de vizyona girecek.

Daha öncesinde Five Eyes olarak bilinen filmin ismi geçtiğimiz aylarda Operation Fortune olarak değiştirilmişti.

Film, dünya için büyük tehlike arz eden ölümcül bir silahın ticarileştirilmesini önlemek için görevlendirilen MI6 ajanı Orson Fortune’un hikayesine odaklanacak.

Filmde, Orson Fortune’a Jason Statham hayat verirken, Aubrey Plaza, Josh Hartnett, Cary Elwes, Hugh Grant, Max Beesley ve Türk oyuncu Kaan Urgancıoğlu da filmde yer alıyor.

TÜRKİYE’Yİ TANITACAK

Başrollerinde Jason Statham’ın oynadığı Operation Fortune “Servet Operasyonu” adlı filmin gişe beklentisi bir hayli yüksek.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/jason-stathamin-yeni-filminde-basrolde-antalya-var-haberi-542293

Bir cevap yazın