Haziran 20, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Jennifer Lopez’den itiraf: “Ölecekmişim gibi hissettim”

2 min read
Jennifer Lopez'den itiraf: "Ölecekmişim gibi hissettim"

Jennifer Lopez'den itiraf: "Ölecekmişim gibi hissettim"

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre 53 yaşındaki Lopez, “Ayrıldıktan sonra çok acı vericiydi. 20 yıl önce o düğünü iptal ettiğimizde, hayatımın en büyük kalp kırıklığıydı. Dürüst olmak gerekirse ölecekmişim gibi hissettim. Önümüzdeki 18 yıl boyunca beni tam olarak anlayamadığım bir döngüye gönderdi. Ama şimdi, 20 yıl sonra, mutlu bir sonu var. Hatta pek de ‘Hollywood’da asla olmayacak’ bir sona sahip” dedi.

İlk ayrılıklarından 17 yıl sonra 50 yaşındaki Affleck ile yeniden bir araya gelip dünyaevine giren Lopez, geçtiğimiz günlerde de yine Affleck ile aşk yaşadığı sırada 2002’de çıkardığı “This Is Me… Then” albümünün güncellenmiş bir versiyonu olan “This Is Me… Now” adlı yeni bir albüm çıkaracağını duyurdu.

YENİ ALBÜMÜNÜN TEMASI DA AŞK

Ünlü şarkıcı albümünün yirmi yıl önceki ve şimdiki aşkını anlatacağını şu sözlerle açıkladı: “Hayatımın aşkıyla yeniden bir araya geldiğim bu anda sonsuza kadar birlikte olmaya karar verdik. Albümün tüm mesajı: Aşk var. Bu gerçek bir aşk.”

Hem yeni albümünün hem de aşkının heyecanını yaşayan Lopez, sözlerine şu şekilde devam etti: “Şimdi albümün mesajının ne olduğunu düşünüyorum. Benim gibi zaman zaman umudunuzu yitirdiyseniz, neredeyse pes ettiyseniz, yapmayın. Gerçek aşk vardır ve bazı şeyler sonsuza kadar sürer ve bu gerçektir. Bu mesajı dünyaya yaymak istiyorum.”

Nisan 2021’de Lopez ve nişanlısı Alex Rodriguez ayrılmış ve ünlü şarkıcı yeniden eski aşkı ile görüşmeye başlamıştı.

Çift, bir yıl sonra nişanlandı, Temmuz 2022’de de Las Vegas’ta bir düğünle evlendiler, ardından da Affleck’in Georgia’daki malikanesinde pek çok ünlü ismin katıldığı bir tören gerçekleşti.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/jennifer-lopezden-itiraf-olecekmisim-gibi-hissettim-haberi-557946

Bir yanıt yazın