Mayıs 27, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Kerem Bürsin – Stephanie Cayo cephesinden yeni haber

2 min read
Kerem Bürsin İspanyol güzele fena tutuldu

Kerem Bürsin İspanyol güzele fena tutuldu

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre ünlü oyuncu, aynı zamanda İspanya’daki menajerliğini yapan kuzeni Malaga’da yaşadığı için oradaki sanat camiasında geniş bir çevre edinmiş durumda…

Bürsin bu nedenle sık sık iş görüşmeleri için İspanya’ya gidiyor ve birçok yeni insanla tanışıyor. Stephanie Cayo’yla da 3 hafta önce bu ortamlardan birinde tanıştı ve Bürsin ile Stephanie Cayo’nun arasında anlatıldığı gibi bir beraberlik yok.

Ekim ayında olduğu belirtilen tanışma bilgisi bu nedenle gerçeklik taşımıyor. Ekim ayında Hande Erçel’le sevgili olan yakışıklı oyuncunun bir ilişkisi biter bitmez yeni bir beraberliğe başlamayı sevmediği de biliniyor.

Şu  günlerde tek motivasyonu iş olan Bürsin’e birçok TV projesinden teklif gitti.

Ancak bir dijital proje çekmeyi isteyen oyuncunun yeni adresi merak konusu oldu.

Bu arada Kerem Bürsin, geçen haftalarda gittiği Malaga Film Festivali sırasında Antonio Banderas’ın başrolünde yer aldığı “Company” müzikalini izlemiş ve Banderas Bürsin’le fotoğrafını yayınlayıp yakışıklı oyuncuyu övmüştü.

Antonio Banderas’ın Bürsin’i yakın zamanda düzenleyeceği özel partiye davet ettiği, ikilinin tekrar bir araya geleceği de öğrenildi.

KEREM BÜRSİN – ANTONIO BANDERAS BİR ARADA (HABER LİNKİ)

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/kerem-bursin-stephanie-cayo-cephesinden-yeni-haber-haberi-547625

Bir cevap yazın