Haziran 27, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Kerem Bürsin’den olay çıkaracak sözler: “Etik değerlerimiz olmalı”

2 min read
Kerem Bürsin'den olay çıkaracak sözler: "Etik değerlerimiz olmalı"

Kerem Bürsin'den olay çıkaracak sözler: "Etik değerlerimiz olmalı"

Takvim Gazetesi’nin haberine göre iklim krizine dikkat çeken yakışıklı oyuncu, son dönemde gündemden düşmeyen sosyal medya fenomenlerini sorumsuz olmakla suçladı.

İnfluencer’ların çevreye karşı duyarlı olmadığını ifade eden Bursin, şöyle dedi: “Son 5 senedir hayatımızda bu influencer terimi var. Şahsen ben çok negatif görüyorum. Bu tarz sorunlara destek olmayıp bir de sorun yaratmaya devam ediyorlar. Bu tarz insanlar yerine ‘Bende bir tişört var 15 senedir aynı tişörtü giyiyorum’ diyen fenomenleri takip etmek lazım.”

Şöhretli isimlerin de tıpkı sosyal medya fenomenleri gibi çalıştığı markaların çevreye karşı duyarlı olup olmadığını dikkat etmesi gerektiğini söyleyen Kerem Bürsin, ekledi:

“Benim çalıştığım markalar, iklim krizine önem veren markalar. Bunu herkes için söyleyemem. İş birliği yaparken etik değerlerinize uymuyorsa bile uydurmanız lazım.”

Yakışıklı oyuncunun sözleri üzerine akıllara eski aşkları Serenay Sarıkaya ve Hande Erçel geldi.

Her iki güzel oyuncu da Bürsin’in veryansın ettiği fenomenler gibi bir giydiklerini bir daha giymeyip birçok markayla da iş birliği yapıyor.

Birçok markanın yüzü olan Hande Erçel, kıyafetleri konusunda da son derece bonkör davranıyor.

Serenay Sarıkaya da giyim kuşamına en çok para harcayan ünlülerin başında geliyor.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/kerem-bursinden-olay-cikaracak-sozler-etik-degerlerimiz-olmali-haberi-549071

Bir cevap yazın