Şubat 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e ölüm tehdidinde karar çıktı!

1 min read
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'e ölüm tehdidinde karar çıktı!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'e ölüm tehdidinde karar çıktı!

Akşam Gazetesi’nden Neslihan Keskin’in haberine göre oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer’in kendilerini sosyal medya hesabı üzerinden ölümle tehdit eden ve hakaret içerikli mesajlar gönderen Sinan Altıntaş’a açtıkları dava sonuçlandı.

2 yıl hapis istemiyle yargılanan ancak taciz ve tehditlerin devam etmesi üzerine cezanın yılı artan Altıntaş’ın akli dengesinin yerinde olmadığı tespit edildi.

Bunun üzerine mahkeme Altıntaş’ın üzerine atılı suçları işlediğinin sabit olduğu, ancak akli dengesinin yerinde olmadığı gerekçesiyle ‘hakaret’ ve ‘tehdit’ suçlarından hakkında ceza verilmesine yer olmadığına karar verdi.

Akıl hastası olan Altıntaş’ın bir sağlık kurumunda korunma ve tedavi altına alınmasına karar veren mahkeme, sanığın yerleştirildiği sağlık kurumunca düzenlenen raporda toplum açısından tehlikenin ortadan kalktığının belirtilmesi üzerine serbest bırakılmasına hükmetti.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'e ölüm tehdidinde karar çıktı!

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/kivanc-tatlitug-ve-basak-dizere-olum-tehdidinde-karar-cikti-haberi-558389

Bir yanıt yazın